LLL Ομάδα Πάτρας
Αν έρχεστε πρώτη φορά στις Συναντήσεις μας
Σκοπός μας είναι
να προσφέρουμε τις πληροφορίες και την υποστήριξη που χρειάζεστε για να ανταποκριθείτε στους δικούς σας ανεξάρτητους στόχους θηλασμού. Σίγουρα, δεν υπάρχει "ένας" μόνο τρόπος για την LLL, ούτε κάθε μητέρα σε κάθε Συνάντηση κάνει τα πάντα με τον ίδιο τρόπο.
Σε μια τυπική Συνάντηση θα βρείτε γονείς που αντιπροσωπεύουν ένα εύρος εμπειριών και απόψεων. Θέλουμε κάθε μητέρα φεύγοντας να έχει μεγαλύτερη εμπιστοσύνη στο δικό της ένστικτο και να αποκτήσει τη δύναμη να πάρει τις αποφάσεις που είναι οι καλύτερες για την δική της οικογένεια.
Οι Σύμβουλοι LLL
συχνά θα υπενθυμίσουν στους γονείς, "Κρατήστε από αυτή τη Συνάντηση ό,τι ταιριάζει σε σας και την οικογένειά σας".
Οι Συναντήσεις δεν είναι επικριτικές, είναι ένας ασφαλής χώρος όπου μπορείτε να ρωτήσετε οποιαδήποτε ερώτηση έχετε στο μυαλό σας σε θέματα που σχετίζονται με τον θηλασμό, παίρνοντας τις πιο ενημερωμένες επιστημονικές απαντήσεις και βρίσκοντας υποστήριξη σε ολόκληρο το ταξίδι του θηλασμού σας.
ΟΜΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ
Σύμβουλος: Μυρτώ Παναγιωτοπούλου (6942253923)
Συνάντηση Ιουνίου 2024 - Breastfeeding Cafe
Χώρος Διεξαγωγής: Σύλλογος "Α.Σ.Τ.Ο. Επικοινωνούμε " Σαχτούρη και Αλ. Υψηλάντου γωνία, Πάτρα (ισόγειο)
Τρίτη 18 Ιουνίου, ώρα 10.30-12.00, Breastfeeding Cafe
Σάς περιμένουμε για να γνωριστούμε και να συζητήσουμε ό,τι σας απασχολεί γύρω από τον θηλασμό!